Restoran «La Casa»
Meie menüü järgmine roog ei vaja tutvustamist – puuküttega ahjus valmistatud pitsa. Pitsa on Itaalia köögi sümbol, rahvustoit, mis on suutnud gastronoomiaturul juhtpositsiooni võita. Paljude pitsasortide kohta kehtib range valmistamiskaanon - ainult puuküttega ahjus. Just seepärast on meie hubases saalis tõeline kodukolle, mille paistel on nii mõnus õhtut veeta, imetledes pragisevaid halgusid ja oodates tellimust, nagu näiteks taimetoitlane Korsika sinihallitusjuustuga pitsat. Menüü sisaldab ka klassikalisi Euroopa köögi retsepte, lisaks teeb peakokk hooajalisi kohandusi ja töötab välja menüüsid tänapäeva turu aktuaalsete vajaduste järgi.

Restoranis La Casa saab korraldada mitmesuguseid temaatilisi kulinaarseid meistriklasse - näiteks selline, kus külalised küpsetavad puuküttega ahjus iseseisvalt 1,5–2 tunni jooksul tõelise Itaalia pitsa.
2013 aasta sügisel avati Itaalia restoran La Casa, kus valmistatakse puuküttega ahjus pitsat. Restorani nimi La Casa tähendab itaalia keeles "kodu". Itaalias ei küpsetata kodus sugugi halvemini kui restoranis, vaata et veel paremini. Itaalia kuulsaim roog ehk pasta tähendab vanakreeka keeles "kastmega segatud jahu". Restoran La Casa pakub ülimaitsvat kodust pastat, sealhulgas ravioole koos mitmesuguste kastmetega. Meie firma pardiravioolide retsept on pärit väikesest Lombardia põhjaosas asuvast Itaalia külast. Nagu kombeks, on roa salajane koostisosa paks aromaatne kaste.
190020,
St. Petersburg, Kurlandskaya, 35
+ 7 (812) 703 - 15 - 77
PASTA@AREALGEO.COM
LACASA-SPB.COM