Hotell
«Areal Inn» ✩✩✩✩
Külastajate käsutuses on:

— Tasuta transfeer lennujaamast või raudteejaamast;
— Tasuta transfeer lennujaama või raudteejaama;
— Tasuta hommikusöök (on toa hinna sees);
— Tasuta ülikiire wifi;
— Lõuna- ja õhtusöögid Itaalia restoranis La Casa;
— Tasuta valvega parkla kompleksi siseterritooriumil;
— Viisatugi ja välismaa kodanike registreerimine;
— Tasuta keemiline puhastus ja pesula, kui peatutakse enam kui 5 päeva;
— Turistikaart;
— Transporditugi;
— Gruppidele soodustused.
— Jõusaal;
— Ekskursioonide broneerimine;
— Muuseumi- ja teatripiletid;
— Meistriklassid restoranis La Casa;
— Ärituba;
— Infotugi külastajatele 24/7.
2013. aastal avati Kolomna ringkonnas Admiraliteedi linnaosas nelja tärni hotell Arealinn. See asub vaikses ajaloolises piirkonnas Peterburi kesklinna lähedal. Väljasõit Peterburi tasulisele kiirteele on 2,5 km kaugusel, lähima metroojaamani saab jalgsi 15 minutiga, sõit Pulkovo lennujaama ja Moskva raudteejaama kestab 20 minutit. Linna kultuuriväärtused ja peamised arhitektuurimälestised (Vaskratsanik, Iisaku katedraal, Ermitaaž, Admiraliteedihoone jne) on kiviviske kaugusel: rahulik jalutuskäik võtab aega vähem kui pool tundi.

Hotelli kavandamisel pöörati erilist tähelepanu iga detaili funktsionaalsusele. Selles on 40 tuba, alates standardtubadest kuni duplekssviitideni. Need on tagasihoidlikus Skandinaavia stiilis ning sisustatud praktilise tänapäevase mööbliga ja varustatud minikülmikute ja vooditega, millel on ortopeedilised madratsid, satelliittelevisiooni ja teejaamadega.

Territooriumil on hubane puukütteahjuga Itaalia köögi restoran, keemiline puhastus ja pesula, meditsiinikeskus ja ilusalong. Hotelli tegevus on ära märgitud turvalisuse märgiga Safe Travels ning erivajadustega inimestele on loodud takistusteta keskkond.
190020,
Санкт-Петербург, Курляндская, 35
+ 7 (812) 633 - 05 - 55
INFO@AREALINN.COM
AREALINN.COM