Meditsiinitoodete tootmisettevote «Masteritsa»
Komplekti peamistes operatsioonilinades on sõltuvalt operatsiooni iseloomust eri asetusega augud operatsioonivälja piiramiseks ja kahepoolse kleeplindi kleepimiseks. Komplektide steriilsus ja terviklikkus võimaldab meditsiinipersonalil neid kiiresti, mugavalt ja ilma lisakuludeta kasutada. Kõik tooted on sertifitseeritud ja neil on Venemaa Föderatsiooni tervishoiuministeeriumi registreerimistunnistused.

Praegu toodab Masteritsa steriilseid meditsiinilisi ühekorrakomplekte enam kui 30 tüüpi lausmaterjalidest. Enda vajaduste jaoks käivitati kahekihiliste ja kolmekihiliste materjalide tootmise liin. Keskmine komplekt koosneb 5-7 nimetusest.

Masteritsa tarnib oma lausmaterjalidest ühekorratooteid kogu Venemaal.
Areali kontserni ajalugu sai alguse 1991. aastal lausriidest toodete valmistajast, ettevõttest Masteritsa. Masteritsa tõi kaugetel 90ndatel tollal kõigile tundmatu Soome tootja Suomineni lausriide Fibrella kaubamärgi all Venemaale.

Soodsa hinna ja universaalsuse tõttu on lausriidel tavaliste kangastega võrreldes eeliseid. Sellest valmistatakse ühekorratooteid: operatsioonipesu, arstide ja patsientide riided, hommikumantlid, protseduuririided, särgid, põlled, vastsündinute riided, operatsioonitampoonid, salvrätikud jne. Erineva koostisega steriilseid ühekorrakomplekte kasutatakse laialdaselt traumatoloogia, kirurgia, neurokirurgia, südamekirurgia, oftalmoloogia, günekoloogia osakondades või kehaõõneoperatsioonidel.
190020,
St. Petersburg, Kurlandskaya, 35
+ 7 (812) 633 - 04 - 55
FMV@AREALGEO.ORG
MASTERITSA.COM