Doktor
Bubnovski Keskus
Keskusest saab abi järgmiste terviseprobleemide korral: osteokondroos, selja- ja selgroovalud, lülivaheketta song, artriit, artroos, skolioos. Samuti saab ennetada vanusega seotud haigusi, läbida vigastuste-ja operatsioonijärgse rehabilitatsiooni, valmistuda endoproteesimiseks (näiteks liigese asendamiseks). Mittekriitilistel juhtudel aitavad regulaarsed isikliku juhendajaga toimuvad kinesiteraapiaseansid kirurgilist sekkumist edasi lükata.

Keskuse spetsialistid läbivad igal aastal Moskvas erialase koolituse dr S. Bubnovski tänapäevase kinesiteraapia ja füüsilise rehabilitatsiooni instituudis. Nad täiendavad oma oskusi, kinnitavad kvalifikatsiooni ja saavad patsientidega töötamiseks vajaliku sertifikaadi.
2010. Aastal avati S. Bubnovski meetodil töötav tänapäevase kinesiteraapia meditsiinikeskus. Sergei Bubnovski on meditsiiniteaduste doktor, Venemaa Rahvaste Sõpruse ülikooli meditsiinilise rehabilitatsiooni- ja anestesioloogiaosakonna professor, labori juhataja, 12 patendi omanik, enam kui 20 populaarteadusliku raamatu autor, telesaatejuht ja uue meditsiinisuuna, tänapäevase kinesiteraapia looja. See põhineb tugi- ja liikumisaparaadi haiguste ennetamisel ja mittemedikamentoossel ning mittekirurgilisel ravil.

Doktor Bubnovski keskus töötab ainulaadse luu- ja lihaskonna haiguste ravi- ja rehabilitatsioonimeetodi järgi, kasutades peamise ravivahendina spetsiaalselt välja töötatud dekompressiooniharjutusi MTB-trenažööridel. Keskuse spetsialistid ravivad paljusid luu- ja lihaskonnahaigusi ilma tablettide, süstide või operatsioonideta.