מסעדת "LA CASA"
המאכל הבא בתפריט שלנו לא נדרש להציג – פיצה מתנור עץ.

פיצה זה סמל של המטבח האיטלקי, מאכל עממי, שהצליח לתפוס עמדה מובילה בשוק הגסטרונומי. להרבה סוגים שלה קיים תנאי הכרחי להכנה – רק בתנור עץ. דווקא בגלל זה באולם נוח שלנו נמצא תנור אמיתי ביתי, שלידו כל כך נעים לבלות בערב, להתבונן בעצי הסקה רוחשים ולחכות להזמנה.

למשל, פיצה צמחונית עם גבינה כחולה מקורסיקה. התפריט כולל גם מתכונים קלאסיים של מטבח אירופי, בנוסף, השף מכניס שינוים עונתיים ומפתח תפריט בהתאם לצרכים הנוכחיים של השוק המודרני.

במסעדה La Casa ניתן לערוך סדנאות קולינריות תמטיות שונות. למשל לפיצה, איפה שאורחים יכינו בעצמם תוך 1.5-2 שעות פיצה איטלקית אמיתית בתנור עץ.
בסתיו 2013 נפתחה מסעדה למטבח איטלקיLa Casa עם פיצה, אשר מכינים מתנור עץ. שם המסעדה La Casa מתורגם מאיטלקית כ"בית". ובאיטליה בבית מכינים אוכל כמו במסעדה ואפילו יותר טוב. המאכל הכי מפורסם של איטליה זה פסטה, בתרגום מיוונית עתיקה "קמח מעורבב עם רוטב".

במסעדת La Casa מגישים פסטה ביתית טעימה מאוד, לרבות רביולי, עם רטבים מגוונים. המתכון של הרביולי שלנו עם ברווז הבאנו מכפר קטן איטלקי בצפון לומברדיה. כמו שזה נהוג, המרכיב הסודי של המאכל הינו רוטב סמיך ארומטי.
190020,
St. Petersburg, Kurlandskaya, 35
+ 7 (812) 703 - 15 - 77
PASTA@AREALGEO.COM
LACASA-SPB.COM