ייצור של מוצרים רפואיים " מאסטרס"
כיום מסטריצה מייצרת סטים סטריליים חד פעמיים לרפואה מיותר מ- 20 חומרים לא אריגים. לצרכים שלה הופעלה קו לייצור חומרים דו שכבתיים ותלת שכבתיים. סט בינוני מורכב מ- 5-7 מוצרים.

בית מלאכה מסטריצה מספקת מוצרים חד פעמיים לרפואה שלה מחומרים לא אריגים בכל רוסיה.
היסטוריית קבוצת חברות Areal התחילה בשנת 1991 בתור חברה יצרנית מוצרים מחומרים לא ארוגים של מסטריצה. מסטריצה ראשונה ברוסיה מודרנית הביאה בשנות ה- 90 הרחוקות חומר לא ארוג, שלא היה ידוע לאף אחד בזמן ההוא, ספנלייס של יצרן פיני סואומינן של המותג פיברלה.

מכוח עלות לא גבוהה ואוניברסליות החומר לא ארוג בעל כמה יתרונות בפני בד רגיל בייצור תוצרת חד פעמית: מצאים לניתוח, בגדי רופאים ומטופלים, חלוקים, חליפות לפרוצדורות רפואיות, חולצות, סינרים, בגדים לילודים, טמפונים לניתוחים, מפיות וכולה. בסטים סטריליים חד פעמיים שונים משתמשים באופן רחב במחלקות לטראומטולוגיה, כירורגיה, נוירוכירורגיה, קרדיו-כירורגיה, אופתלמולוגיה, גינקולוגיה או ניתוחי בטן. סדינים כירורגיים של סט, בתלות באופי הניתוחים, מיוצרים בתצורות חורים שונות להגבלת שדה ניתוח והנחת סרט דבק דו צדדי. סטריליות וציוד בסטים מאפשר לצוות רפואי להשתמש בהם במהירות, בנוחות וללא הוצאות נוספות. כל התוצרת רשומה ובעלת תעודות רישום של משרד הבריאות של הפדרציה הרוסית.
190020,
St. Petersburg, Kurlandskaya, 35
+ 7 (812) 633 - 04 - 55
FMV@AREALGEO.ORG
MASTERITSA.COM